WhatsApp ile Online Destek!
Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat

Güncel WordPress Seo Eklentileri

Güncel WordPress Seo Eklentileri

Önceki Yazı Link

Son yazılarınızın en altından özet bir açıklama ve anahtar kelimeler aracılığıyla bir önceki yazınıza linkleme yapan eklenti, site içi link inşaası adına önemli bir işlevi bulunmaktadır. Açıklamaların değiştirilebilir olması, sadece benzer kategoriler arasında çalışabilmesi eklentinin özellikleri arasındadır. Etkili bir site içi seo için kullanılmasını tavsiye ederiz.

Etiketlere Title

WordPress’in varsayılan etiket yapısında varolmayan title kodu bu eklenti ile sağlanmaktadır. Yazı etiketleri ve etiket bulutlarına etiketin kendi isminden title ekleyerek etkili bir seo uygulaması yapılmasını sağlamaktadır. Etiketlerinizin Google aramalarında daha öne çıkmaları için bu eklentinin kullanımını öneririz.

Wpseo 3.0

Wpseo eklentisi wordpress için oluşturulmuş ücretli ve en gelişmiş özelliklere sahip eklentidir. Profesyonel bir kullanım gerektiren eklenti, bu konuda hakimiyeti veya bilgisi olmayanların yanlış kullanımı ile olumsuz sonuçlar verebilir. Ancak iyi bir optimizasyon yapılmış wpseo ayarı ile seo adına etkili sonuçlar sağlayabilirsiniz.

GZippy

Daha önce de yer verdiğimiz eklenti, wordpress sitelerin %70 e varan oranlarda html yapılarını sıkıştırarak daha hızlı olmasını sağlamaktadır. Seo açısından da öneme sahip gzip özelliğini bu eklenti ile herkese tavsiye ederiz.

Güncel Seo Eklentileri Adresleri

GZippy
http://wordpress.org/extend/plugins/gzippy/

Önceki Yazı Link

http://wordpress.org/extend/plugins/onceki-yazi-linki/

Etiketlere Title

http://wordpress.org/extend/plugins/etiketlere-title/

kaynak : seohocasi.com

Bu Yazı Şuana Kadar 276 Kez Görüntülendi.

ÜCRETSİZ TEMALARIMIZ ve MAKALELERİMİZ İLE İLGİLİ TEKNİK DESTEK SADECE VE SADECE BURADAKİ YORUM ALANINDAN YAPILMAKTADIR. ONLİNE DESTEK MAİL VS İLE DESTEK ALMAK İSTEYENLERE KESİNLİKLE CEVAP VERİLMEYECEKTİR.
DESTEK ALABİLMENİZ İÇİN ALTTAKİ YORUM ALANINI KULLANIN. (SİTESİ İLE İLGİLİ DESTEK ALMAK İSTEYENLER SİTESİNİ YAZMAK ZORUNDADIR)
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: