WhatsApp ile Online Destek!
Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat

WordPress Admin Bar Görünmüyor [Çözüm]

WordPress Admin Bar Görünmüyor [Çözüm]

Merhaba arkadaşlar

Bu makalemizde wordpress admin bar‘ınız görünmüyorsa veya wordpress admin barınızı gizlemek istiyorsanız bunu anlatacağım.

İlk olarak WordPress Admin barınız görünmüyorsa bunun bizim bildiğimiz 3 sebebi vardır. Genelde Diğer sitelerdeki makalelerde sadece 2 yöntem söylenmektedir.

1.Yöntem diğer sitelerdede yazıldığı gibi Admin panelinde kullanıcılar > profiliniz bölümünde bölümü işaretli olması gerekiyor. işaretli olmazsa wordpress admin bar görünmez. WordPress admin barını göstermek istemeyenler en basit yöntemle buradan kapatabilirler.

wordpress-admin-bar-gozukmuyor

2. Yöntem ise Temanızın footer.php dosyasında alttaki kodu bulun.

body kodunu bulduktan sonra hemen üstüne altındaki kodu ekleyin.

İşlem bukadar.

wordpress-admin-bar-cikmiyor

3.Yöntem ise temanızın functions.php dosyasını açıp alttaki kodu aratın.

Eğer functions.php dosyanızda bu kod varsa admin barınız kesinlikle bu kod yüzünden görünmez. o yüzden bu kod varsa aynen olduğu gibi bu kodu silin fazla kod silmemeye dikkat edin. Bu 3 yöntemlerden birisi %99 sorununuzu çözücektir.

 

İçerik izinsiz ve kaynaksız Kopyalanamaz.!

İyi Bloglamalarmbsimge

Bu Yazı Şuana Kadar 1.652 Kez Görüntülendi.

ÜCRETSİZ TEMALARIMIZ ve MAKALELERİMİZ İLE İLGİLİ TEKNİK DESTEK SADECE VE SADECE BURADAKİ YORUM ALANINDAN YAPILMAKTADIR. ONLİNE DESTEK MAİL VS İLE DESTEK ALMAK İSTEYENLERE KESİNLİKLE CEVAP VERİLMEYECEKTİR.
DESTEK ALABİLMENİZ İÇİN ALTTAKİ YORUM ALANINI KULLANIN. (SİTESİ İLE İLGİLİ DESTEK ALMAK İSTEYENLER SİTESİNİ YAZMAK ZORUNDADIR)
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:
  • cuneyts

    cok teşekkür ederim